Miejska Biblioteka w Pieniężnie

BEZPŁATNA NAUKA JEZYKÓW OBCYCH W BIBLIOTECE

4 lipca 2018

Miejska Biblioteka w Pieniężnie nawiązała współpracę z firmą Lerni, dzięki której uzyskała dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.
Z kursów można korzystać na dowolnej liczbie komputerów i urządzeń mobilnych (tabletów czy smartfonów) - użytkownicy mogą więc uczyć się samodzielnie zarówno w bibliotece jak i w domu.
W celu uzyskania dostępu do kursów należy zgłosić się do biblioteki po odbiór kodu aktywacyjnego. Jeden kod daje dostęp do wszystkich 6 kursów. Kody są już aktywne i ważne do 28.02.2019 r. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie kurs językowy - plakat

    kurs językowy - plakat

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-07-04
Data publikacji:2018-07-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:390