Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Iwona Kaźmierczak

Artykuły

Przejdź do - Wymiana książek

Wymiana książek

24 marca 2023
W dniu wczorajszym odwiedziły bibliotekę grupy 4-5 latków z przedszkola. Dzięki zaangażowaniu wychowawczyń Pani Annie Baran i Pani Ewie Cyroniuk, dzieci ochoczo wybierają ulubione książki i je wypożyczają.
Ważne jest, aby od najmłodszych lat dziecko przyzwyczajało się do posiadania książek, polubiło je, nauczyło się z nimi obchodzić i szanować je. Dbajmy o ich rozwój czytelniczy. 
Przejdź do - Nowości wydawnicze

Nowości wydawnicze

24 marca 2023

Dostawa nowych, pachnących drukarnią nowości wydawniczych, które czekają na opracowanie. Zapraszamy wkrótce do wypożyczalni! 

Przejdź do - Wymiana książek u przedszkolaków

Wymiana książek u przedszkolaków

20 marca 2023

Dziś odwiedziły nas 4-latki z przedszkola, które systematycznie wypożyczają książeczki. Dzięki zaangażowaniu wychowawczyni, Pani Paulinie Żyndul, dzieci ochoczo sięgają po ulubione bajeczki.

Przejdź do - Bajkowa Biblioteka

Bajkowa Biblioteka

17 marca 2023

W dniach 16-17 marca 2023 r., w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, spotykaliśmy się z przedszkolakami w naszej bibliotece. W tym miesiącu, bajkę z serii Samochodzik Franek pt. Podwodny świat, przeczytała Pani Aleksandra Nahurnik. Dziękujemy za aktywny udział w kampanii.

Przejdź do - Kiełki - źródło zdrowia i urody

Kiełki - źródło zdrowia i urody

17 marca 2023
W dniu wczorajszym, mieliśmy przyjemność gościć w bibliotece Panią Renatę Makarewicz, dyplomowaną fitoterapeutkę, pasjonatkę medycyny niekonwencjonalnej i ziołolecznictwa oraz naturalnych metod leczenia. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak wielkim źródłem witamin i minerałów są kiełki. Jaki dobroczynny wpływ wywierają na układ sercowo-naczyniowy, wzmacniają odporność i pomagają regulować stężenie cholesterolu we krwi.
Pani Renata pokazała w jaki sposób przygotowywać kiełki w naczyniu szklanym, bądź kiełkownicy i jakich nasion używać.
Dziękujemy za bardzo wartościowe spotkanie.
Przejdź do - Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

16 marca 2023
Kolejni mali czytelnicy odebrali dyplomy oraz książki w ramach akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK. Gratulujemy i życzymy dalszych odkryć na bibliotecznych półkach. 
A wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że akcja nadal trwa, a wyprawki dla najmłodszych w dalszym ciągu czekają. Zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki!
Przejdź do - Biblioteka - strefa relaksu

Biblioteka - strefa relaksu

16 marca 2023

Czy czujesz, że wszystko cię przygniata? Jesteś przepracowana/-y, zabiegana/-y? Zapraszamy cię do biblioteki - strefy relaksu, gdzie przy pomocy psychologa, terapeuty, poznasz techniki medytacyjne i relaksacyjne. Wejdź w wiosnę z nową energią!

Miejska Biblioteka przewiduje cykl 3 bezpłatnych warsztatów, pierwszy już 28 marca 2023 r. o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-19
Data publikacji:2016-01-19
Osoba sporządzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:46441