Teatr przy stoliku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

7 listopada 2023

Miejska Biblioteka w Pieniężnie serdecznie zaprasza na Teatr przy stoliku, który odbędzie się 20 listopada 2023 r. o godz. 17.00 w czytelni bibliotecznej. Tym razem sztukę pt. Banalna historia Michele Rimi przedstawią Alicja Kochańska oraz Artur Steranko, słowo wstępne Elżbieta Lenkiewicz.

Z inicjatywy Burmistrza Pieniężna i działającej w Urzędzie Miejskim, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Teatr przy stoliku dofinansowano ze środków przeznaczonych na profilaktykę.

Do modnego hotelu, z egzemplarzem popularnego poradnika „Seks dla opornych” przyjeżdża dojrzała para małżeńska z „misją” rewitalizacji swojego związku. Przeżyte lata zrobiły swoje: troje dzieci, codzienna rutyna, stres i tak dalej i tak dalej. Słowem – proza życia w pełnym rodzinno-zawodowym wymiarze. Karol i Barbara podejmują jednak próbę sprostania wszystkim szalonym i swawolnym pomysłom autorki wyrafinowanego poradnika mającego uratować ich więź małżeńską. Czy kobieta zdoła wyzwolić się ze społeczno-kulturowych stereotypów? Czy mężczyzna potrafi sprostać wyzwaniom, które postawi przed nim odważnie myśląca żona?

Galeria

  • Powiększ zdjęcie plakat teatr przy stoliku

    plakat teatr przy stoliku

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-11-07
Data publikacji:2023-11-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:1622